Galéria

Galéria

Vila Elena

Nadčasové architektonické riešenie umocňuje kamenný obklad. Odvetraná fasáda je montovaná na predsadenú hliníkovú konštrukciu. Do obkladu na vstupnom priečelí je vytesaný nápis Vila Elena.

Zitite viac
Galéria

Moderná kuchyňa s prírodným kameňom

Kuchyňu tvorí moderný minimalistický dizajn v spojení s prírodným materiálom. Žulová doska v prevedení satinato dodáva kuchyni nadčasový vzhľad aj vďaka decentnému prevedeniu odkvapovej plochy s podsadeným drezom. Varná doska je zapustená do roviny s doskou. Čiernobiela kombinácia a čisté tvary pôsobia elegantne.

Zitite viac
Galéria

Veľkoformátový obklad kúpeľne

Unikátny vzhľad vytvára veľkoformátový obklad a dlažba v kúpeľni. Kombinácia dvoch povrchov – dlažba lether a leštený obklad s výraznou kresbou montovaný na „open book“ tvoria dvojicu, ktorá sa dopĺňa.

Zitite viac
Galéria

Kaštieľ Budmerice

Rekonštrukciou prešiel celý kaštieľ grófa Pálffyho, ktorý bol postavený v romantickom slohu v roku 1889. Obnova vstupného schodiska pozostávala z dodávky novej nástupnej časti a medzipodesty. (viac…)

Zitite viac
Galéria

Interiér a exteriér luxusnej vily

Vizionárske architektonické riešenie vily podčiarkuje kombinácia materiálov a dôraz na detaily.

(viac…)

Zitite viac
Galéria

Obklad krbovej vložky

Minimalistický design vyveseného obkladu interiérového krbu na nosnej oceľovej konštrukcii tvorí dominantu miestnosti. Mriežka teplovzdušného prieduchu je zrealizovaná CNC – frézovaním.

Zitite viac